Finprofi s.r.o. - osobní finanční poradenství
  

O společnosti Finprofi

Tomas Kuthan - jednatel
Ing.Tomáš Kuthan
Firma Finprofi s.r.o. vznikla v roce 2005 jako rodinná firma. Majitelé pracují v oblasti finančního poradenství již od roku 1992 a vznik firmy byl logický důsledek rozvoje podnikatelských aktivit.

Intenzivní rozvoj produktů privátního pojištění a spoření, vyžaduje profesionální přístup. Pro správné fungování rodinných financí již nestačí „obálková metoda“ našich babiček. Finanční trh nabízí neustále nové produkty a pro člověka, který se nezabývá touto profesí, je velice těžké se v dané problematice orientovat. Proto je čím dále více rodin, které využívají pro správu osobních financí služeb profesionálních poradců. Firma Finprofi s.r.o. nabízí správu a odbornou pomoc rodinám v oblasti pojištění, stavebního a penzijního spoření, ale i při zajištění financování bydlení formou hypoték a úvěrů ze stavebního spoření.

Tým finančních poradců poskytuje bezplatně našim klientům pravidelný servis v oblasti osobních financí, pomoc při likvidaci pojistných událostí a spolupracuje s klienty na tvorbě jejich finančních plánů.

Firma Finprofi s.r.o má všechna potřebná certifikační osvědčení pro svou činnost. Filosofií firmy není masový nábor nezkušených poradců, ale vytvoření podmínek pro vysoce profesionální práci zkušených a odborně vyškolených poradců. Všichni finanční poradci jsou profesionálové s několikaletou praxí v oblasti osobních financí.

 

 

Square Přejete si kontaktovat?

Vyplňte tento jednoduchý formulář a v nejbližší možné době Vás kontaktuje náš nejbližší poradce.

Vaše jméno:
Telefon:
Město:

 

Square Zprávy z ekonomiky

 

 

Úvodní strana | O společnosti | Produkty a služby | Kariéra u Finprofi | Partnerské společnosti | Kontakt
© Finprofi s.r.o., 2010